PIZZERIA VEGA, pizzéria Nová Dubnica

Ponúkame široký výber pizze, chutných šalátov, cestovín a tradičných domácich jedál slovenskej kuchyne.

PIZZERIA VEGA, pizzéria Nová Dubnica

PIZZERIA VEGA, pizza, bezmäsité jedlá, grilované špeciality, cestoviny, čerstvé šaláty, domáce polievky a chutné dezerty Nová Dubnica

Ponúkame široký výber pizze, chutných šalátov, cestovín a tradičných domácich jedál slovenskej kuchyne.

Adresa: Mierové námestie 40, 018 51 Nová Dubnica
Telefón:+421 905 725 276
E-mail:pizzeriavega@gmail.com

Ochutnajte naše jedlá, ktoré sú pripravované vždy z čerstvých a kvalitných surovín od overených dodávateľov na trhu. V jedálnom lístku nájdete mäsité aj bezmäsité jedlá, grilované špeciality, cestoviny, čerstvé šaláty, domáce polievky a chutné dezerty.

Príjemné posedenie v klimatizovanej reštaurácií s bezplatným wifi pripojením a bohatou ponukou kvalitných vín a dobrej kávy je vhodné pre rodinné aj pracovné posedenia. K dispozícii máme salónik kde usporadúvame rôzne menšie spoločenské akcie a rodinné obedy s kapacitou do 20 osôb. V období teplých dní je sprístupnená letná terasa.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.