NETURE BAU, prenájom stavebných vežových žeriavov Nová Dubnica

Firma sa zaoberá sa realizáciou hrubej stavebnej výroby.

NETURE BAU, prenájom stavebných vežových žeriavov Nová Dubnica

NETURE BAU, prenájom stavebných strojov, realizácia stavieb na kľúč Nová Dubnica

Firma sa zaoberá sa realizáciou hrubej stavebnej výroby.

Adresa: Okružná 591/75, 018 51 Nová Dubnica
Telefón:00421 905 322 240
E-mail:info@neturebau.sk

Stavebná spoločnosť Neture Bau spol. s r.o. so sídlom v Novej Dubnici sa na slovenskom stavebnom trhu objavila v roku 2001. Od svojho vzniku v roku 1992 pôsobila v Spolkovej republike Nemecko, kde v Spolkovom štáte Hessensko vystavala na kľúč 6 veľkých obytných celkov.

Nosným programom firmy je prenájom stavebných vežových žeriavov a stavebných pomôcok. V jej vlastníctve je viac ako 1000 kovových pozinkovaných výsuvných stojok od firiem Peri a Thyssen Hünnebeck, cca. 700 m2 stenového debnenia Paschal a stropné hliníkové debnenie Topec-Deckenschalung od firmy Thyssen Hünnebeck.

Vlastníme a prenajímame vežové žeriavy značky POTAIN a to typy HD32A a HD32B. Pre viac informácií klikni Služby a prenájom.

Firma sa zaoberá sa realizáciou HSV (hrubej stavebnej výroby), časti PSV (podružnej stavebnej výroby) a spolu s poddodávateľmi realizuje stavby na kľúč. Vývoj v stavebníctve a svetové trendy predurčili orientáciu stavebnej výroby na nízkoenergetickú a pasívnu výstavbu. Firma disponuje vyškolenými odborníkmi certifikovanými medzinárodným certifikátom Passivhaus Institut so sídlom v nemeckom meste Darmstadt.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.