BOSCH Car Service, autoservis a pneuservis Nová Dubnica

Našim zákazníkom ponúkame servis áut a pneumatík v špičkovej kvalite.

BOSCH Car Service, autoservis a pneuservis Nová Dubnica

BOSCH Car Service, autopožičovňa, autoumyváreň, autofólie, autosklo Nová Dubnica

Našim zákazníkom ponúkame servis áut a pneumatík v špičkovej kvalite.

Adresa: SNP 1/1, 018 51 Nová Dubnica
Telefón:+421 917 825 800
E-mail:brptop@brptop.sk

Nemusíte s autom ďaleko chodiť, u nás vybavíte všetko na jednom mieste, bez ohľadu na to aký problém na ňom máte. Poskytneme Vám komplexný servis pre Vaše vozidlo.

Ponúkame Vám odbornú výmenu kolies s možnosťou zakúpenia diskov aj pneumatík všetkých značiek.

Sme autorizované certifikované montážne stredisko autofólii značky SUNTEK a ASWF. Rýchlo a kvalitne nalepíme Vami vybrané autofólie, a to všetko bez vyberania skiel a následného rozoberania Vášho vozidla. U novo zakúpeného vozidla tým nestrácate záruku.

Ponúkame Vám bezkonkurenčné ceny prenájmu automobilov. V prípade opravy Vášho vozidla v našom servise Vám ponúkame ešte výhodnejšie ceny prenájmu počas opravy Vášho vozidla.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.